Soustředění ve Velkých Losinách

  • Ze zákulisí
  • 3. července 2017

,,Byla to vydařená akce plná dřiny, ale i zábavy, s ní spojeného smíchu a nových zkušeností,“ Barča Skopalová, hráčka HSC Havířov

Poslední červnový týden jsme vyrazili na soustředění do Velkých Losin. První odpoledne nás čekal trénink. Měli jsme ale návštěvu z Mohelnické televize a místních, tak to bylo spíš jen takové zahřívací. Večer jsme si společně povídali a udělali vizualizaci. Já osobně jsem ji do té doby ještě nikdy nezažila, ale určitě byla zajímavá. Spočívá to v tom, že si pohodlně sednete či lehnete, zavřete oči a představujete si nějaké místo, vjemy z něj jako například pláž, teplý písek pod nohama, slunce, které vás zahřívá a podobně. Na mě osobně to působilo uklidňujícím dojmem a uvolnilo mě to. Byla jsem pak hezky připravená jen navštívit sprchu a padnout do postele.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Následující ráno nás čekaly 2 hodiny fyzioterapie. Ta se skládala z rozcvičky a posilování, případně masáží a uvolňování. Přijel za námi i Radek Procházka, tak měli hráči stejné kategorie trénink doplněn o jeho rady. Mohli jsme využít i bazén, takže plán večera po tří až dvouhodinovém tréninku byl jasný. Zbylé dny se nesly v podobném duchu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Příjemné na tom všem mimo jiné byly hlavně ty večery, kdy jsem všichni seděli společně před hotelem a povídali si do pozdních hodin. Nikdy jsem se moc s ostatními z klubu nebavila, ale myslím, že tady se to zlomilo. Sice jsem tam asi nejmladší, ale vzali jste mě mezi sebe, vlci, díky! Srandy byl kopec, vždyť „Ty kopce jsou moc do kopce!“ Díky patří všem zúčastněným, trenérům, především ale Kačce, naší vedoucí soustředění, která to celé zorganizovala.

Soustředění HSC Havířov ve Velkých Losinách by neproběhlo bez podpory Nadace OKD, která tento projekt podpořila částkou 80 000 Kč. Děkujeme a velmi si vážíme toho, že nám Nadace OKD pomáhá rozvíjet potenciál našich hráčů.

Pro HSC Havířov

Barča Skopalová a Kateřina Šajnarová

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA